MyBroker

specjalizujemy się w branży budowlanej, transportowej i produkcyjnej

Naszym zadaniem jest zapewnienie Państwu poczucia bezpieczeństwa i ułatwienie prowadzenia biznesu, bez obaw o nieprzewidziane zdarzenia losowe, czy konsekwencje podejmowanych na co dzień decyzji.

Dzięki gruntownej wiedzy i otwartości na Państwa potrzeby, możemy poszczycić się dużym zaufaniem ze strony Zleceniodawców. Grono naszych Klientów od lat nieustannie się poszerza, a zadowolenie Klientów, zwłaszcza tych najbardziej wymagających, jest dla nas najważniejszym wyróżnieniem.

Dlaczego MyBroker?

Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w sektorze ubezpieczeń, dokładamy wszelkich starań, aby obniżyć ponoszone przez Państwa koszty przy jednoczesnym zabezpieczeniu na możliwie najwięcej zdarzeń losowych. Pomagamy przebrnąć przez cały proces likwidacji szkód, oferujemy także fachową pomoc najlepszych prawników w branży.

Doskonale wiemy, że Klienci oczekują od nas nie tylko sprawnego przebiegu procesu zawarcia umowy, ale również fachowej i rzetelnej porady, dzięki której wybiorą najbardziej intratną ofertę. Kompetentna i pomocna obsługa naszego biura sprawia, że współpraca z nami jest owocna, a Klienci czują, że zawsze działamy w ich interesie.